24 Haziran 2014

Vodafone İçerik Servisi Ücreti Yansıtıyor

24.06.2014 tarihinde Vodafone tarafından gönderilen faturamda 82 TL extra ücret alındığını fark edip müşteri hizmetlerini aradığımda, benim wap üzerinden eğlence ve oyun paketlerine üye olduğumu söyleyerek 02164740200 ve 02129873010 numaralarını verdi, ybs denen bu şirkette bir müşteri temsilcisi sizin onayınız alınmadan olmaz bu işlem dese de sorunuma çözüm bulamadı. Vodafone gibi bir firmanın kullanıcının onayını almadan böyle bir üyelik yapması tuhaf. Ayrıca üyelik iptalini de Vodafone kendisi yaptı.

Semih 123 Okunma

Cevaplar

 • Semih29 Haziran 2014

  üyeliği iptal ederken benden onay alan fakat üye olduğumda onay almayan enteresan bir firma

 • Vodafone Temsilcisi26 Haziran 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 26.06.2014 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Semih25 Haziran 2014

  Bu konudan mağdur olan herkese aynı cevabı yazıyorsunuz ve hiçbir çözüm üretmiyorsunuz. Benim anlamadığım üyelik iptalini vodafonun müşteri temsilcisi yapabiliyor ve iptal ederken benden onay alıyorda, üye olurken neden hiçbir teyt alınmıyor.Nasıl bir çalışma şekliniz var anlatırsanız sevinirim. Bundan böyle vodafone marka hiçbir ürünü tercih etmeyeceğim ve yakınlarımında tercih etmememsi için elimden geleni yapacağım.Bildiğim tüm sosyal medya araçlarını kullanarakda yaptığınız bu yasadışı olayı anlatacağım...

 • Vodafone Temsilcisi24 Haziran 2014

  “ Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön