13 Şubat 2014 #2292928

Vodafone İçerik Sağlayıcılara Karşı Abonelerini Savunamıyor!

Aralık ayında kız arkadaşımın önerisi ile numaramı Vodafone'a taşıma kararı aldık. Kısacası 2 aylık bir kullanım sağladım (bunun içinde bin pişman oldum diyebilirim) İnsanlardan para kesen özel hizmetlere karşı müşterisini savunamayan büyük bir şirkete tek sözüm "yazıklar olsun". Vodafone yetkililerine bir söz hatırlatmak istiyorum. "İnsanların güvenini kaybetmektense para kaybetmeyi tercih ederim". Yaptıkları tercih iyi iki müşterisini kaybetmelerine neden olacak.

Tuncay 33 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi18 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, konuya yönelik detaylı yanıtımız 18.02.2014 arihinde mail adresinize gönderilmiştir. “Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.” Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş"

  • Vodafone Temsilcisi13 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön