28 Ağustos 2013 #1979671

Vodafone İçerik Sağlayıcı Ücreti Yansıtıyor!

Cep telefonumdan gezinirken giriş yapmak istediğim sayfa sürekli Fixmobi adlı ücretli bir siteye yönlendirdi. Bir de baktım ki onayım olmadan haftalık 10 TL olacak şekilde abone yapmışlar. Arkasından en kısa sürede aboneliğimi iptal ettirdim ama birde baktım ki 10 TL yansımış. Vodafone'dan şikayetçiyim.

Emin 56 Okunma

Cevaplar

  • Emin29 Ağustos 2013

    sayın Vodafone yetkilisi söz konusu şirket benden onay almadan abone yaptı gezinti yapıldıgı zaman cep telefonumdan girmek istediğim sayfaya degil fixmobi şirketinin sayfasına yönlendirildim bu durumda bana internet hizmetini veren vodafone sorumlu olmazmı

  • Vodafone Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, Vodafone bünyesinde bulunmayan ancak Vodafone abonelerinin de faydalanabileceği, farklı firmalar (CE, MCD, Azenet, Unimobil ...vb) tarafından hizmete sunulmuş bir çok özel servisin( Ringofon, Bilinko, Cepkül...vb) bulunduğunu belirtmek isteriz. Belirtmiş olduğumuz özel servisler tüm operatörlerin kullanımına açıktır . Abonelik veya servis kullanım işlemleri abonelerin tercihine bağlı olarak yapılmaktadır. Vodafone şebekesi sadece hattın kullanılması yönünde hizmet vermekte olup, özel servislerin farklı firmalar tarafından hizmete sunulduğunu hatırlatmak isteriz. 0 54424***** nolu hattınız üzerinden kontrol sağlandığında, 6669 kısa numarası ile hizmet veren Fixmobi Video-Logo-Melodi firmasına ait servis kullanımı olduğu görülmüştür. Söz konusu servise yönelik sorunlarınız ya da bilgi talebi için 0212 9873016 numaralı Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçmenizi rica ederiz. İlgili firmaya ait Müşteri Hizmetlerine 7 gün 08:00-20:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön