14 Mayıs 2013

Vodafone İçerik Sağlayıcı Ücreti Kesildi!

5959 adı altında habersiz 32 lira gibi bir para talep edildi üstüne birde önceki ay ödediğim fatura talep edildi verdikleri ufacık fişi attığım için birkez daha ödemek zorunda kaldım çağrı merkezi ise hiç tatmin edici yanıtlar vermedi sms ile gönderilip abone olunmuş falan dediler bu hattı ipadimde internet amaçlı kullanıyorum ipadden sms şansınız olmuyor Vodofone yetkilileri bakalım bunlara ne cevap vereceksiniz ve telefonumda kullanmakta olduğum hattımda eski bir Vodofone hattı daha öncede o hattımda ödediğim faturayı birkez daha ödetmiştiniz.

Anıl 249 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 2013-03-19 tarihinde saat 12:16:04 çeşitli mobil sitelerinde bulunan firmanın reklamlarından birisine tıklayarak wap.flycell.com.tr/hottv sayfası üzerinden sınırsız video izlemek için HOT TV Kayıt Sayfasına giriş yaptıgınız tespit edilmiştir. Hot tv servisine üye olanlar videoları sınırsız izleyebiliyorlar. Üyelik 2 aşamalı olup Ekranda abonelik koşullarının okuyup onayladığını belirtir onay kutucuğunu işaretleyip onay butonuna basan kullanıcıların üyelikleri aktif hale gelmektedir. Firmadan alınan bilgiye istinaden; abonelik hareketlerinizde ya da ücretlendirmelerinde herhangi bir hata bulunmamaktadır. Üyeliğiniz 2013-05-01 tarihinde iptal edilmiştir ve blacklist'e alınmıştır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön