05 Haziran 2013

Vodafone İade Tutarı Ödediğim Faturadan Çok Az!

05.06.13 tarihinde iade tutarının ne kadar olduğunu öğrenmek için müşteri hizmetlerini aradım ve tutarın 108 TL olduğu cevabını aldım.İtiraz ettiğim tutarın 660.80 TL, o tarihteki sabit ödememin 80 TL olmasına rağmen neden 108 TL iade yapıldığını, yurt dışında ''pasaport'' seçeneğinin devreye girmemesi yüzünden bu kadar ücret ödediğimi, geri kalan yaklaşık 480 TL ücretin neden iade yapılmadığını sorduğumda müşteri hizmetlerindeki yetkili tatmin edici bir cevap vermediği gibi tekrardan bir şikayet talebi oluşturamayacağını beyan etmiştir.

11 ay boyunca 3 yere yapılan şikayetlere cevap vermeyen kendi sistemlerindeki hatanın faturasını bana kesen Vodafone'dan şikayetçiyim!

Ersin 31 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi10 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili iade işlemininin gerçekleştiği ve fatura hesabınızdan düştüğü görülmüştür. İade yapılacak ekstra bir tutar bulunmadığı bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi05 Haziran 2013

    "Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön