20 Eylül 2013 #2022220

Vodafone İade Limiti Koymuş!

Sözde Vodafone akıllı kapsama diye bir şey yapmış. Benim evim İstanbul'un tam ortasında ama sürekli telefon kesilmeleri yaşıyorum ve reklamlarda verilen sözlerde kısıtlı. Aylık sadece 100 dk iadesi yapılıyor ona da limit koymuşlar. Eksik reklam yapılıyor. En azından 100 dakikaya kadar diye bir şey deseler ama yok.

Hasan 59 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi27 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Reklamlar kısa sürede ürünü tanıtım amaçlı yapılmakta olup, bu kısa sürede kampanyanın her detayını sunmak mümkün olmadığı bilgisini iletmek isteriz. Bu bağlamda, reklamlarda alt yazıda ayrıntı bilgi ve alınabilecek servisler belirtilmekte olduğunu iletmek isteriz. Bu kanallar İnternet sitemiz olan vodafone.com.tr ve 542 Vodafone müşteri hizmetlerimiz olduğu bilgisini hatırlatmak isteriz. 542893xxxx numaranız kontrol edildiğinde Akıllı kapsama kampanyasından yararlandığınız tespit edilmiştir. Ayrıca bu kampabyada belirttiğiniz aylık 100 dakika uygulaması tarafnıza bilgi sms i olarakta iletildiği görülmektedir 13/09/2013 23:14 taraihinde tarafınıza gönderilen bilgi mesajı : "Degerli Abonemiz, Akilli Kapsama kampanyamizda aylik 100 dk iade limitiniz dolmustur. Kampanya iade limitiniz 09/10/2013 tarihinde yenilenecektir. " Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi20 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön