12 Şubat 2014 #2290280

Vodafone İade İşleminde Zorluk Çıkarıyor

Vodafone faturama ait yaptığım yanlışlıkla mükerrer ödememin iadesini bir türlü yapmak istemeyen zihniyet 1 gün gecikmede faiz alırken oyaladığı bu süre için ya da sonraki döneme mahsup ederken erken ödemeden dolayı indirim uygulamalıdır adil olan budur. Vodafone'u bu uygulamasından dolayı kınıyorum. Kredi kartı ile yapılan ödemeyi herkes karta iade yapabilirken Vodafone benden bir ikametgah istemediği kaldı. Yok banka bilgileri, yok kimlik fotokopisi, yok iban vs. sonrada gelen cevap takdire şayan ödemeniz bir sonraki döneme mahsup edilecektir. Pes doğrusu.

Murat 41 Okunma

Cevaplar

  • Murat17 Şubat 2014

    vodafone firması para iadesini yapacagını soyledı ancak sure daha once yapmak ıstedıgı sonrakı aya mahsup gıbı oldu yanı yıne bildigini okudu.Sen ıadeyı zaten nerdeyse 1 ay sonra yapıyorsan adı ha mahsup olmus ha ıade ne farkeder.Vodafone 1 vatandas 0 bravo.....

  • Vodafone Temsilcisi17 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 14/02/2014 14:32:57tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi12 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön