23 Eylül 2013 #2026463

Vodafone İade Hakkım Olduğu Halde Modemi Almıyor!

Vodafone modem internet kampanyasına katıldım yapmış olunan kontratta tüketici haklarına göre 1 ayı doldurmayan ürünlerde masrafsız geri alınacağını yazıyordu. Kampanyaya giriş tarihi 30 ağustos 2013 iade talebim 22/09/2013'tür. Ben aldığım gsm mağazasına gittiğimde bana iade alınamayacağını iade esnasında 1 ayı doldurmadığım halde 200 TL masraf ve cezai işlem uygulanacağını söylendi.


Ben ise bu modemi alırken bana iade esnasın da herhangi cezai işlem uygulanmayacağını 30 iş günü geçmediği takdirde denmişti. İş bu ki ben tüketici olarak haklarımı tarafınızdan, kendi adıma korumanızı ve paramın tarafıma geri tanzim edilmesini aksi halde kanuni işlemlere başlanacaktır.

Malik 54 Okunma

Cevaplar

 • Malik29 Eylül 2013

  hayır

 • Malik25 Eylül 2013

  tüketici hakları olarak kontratta 1 ay süresi kulanımdan sonra iade sözkonusu olursa hic bir ücret ve cezai işlem uygulanmıcaktır diyor bununda dikkatinizi çekmek isterim bunu da dikkate alın lütfen

 • Vodafone Temsilcisi24 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Hattınızda tanımlı olan kampanyayı imzalamış olduğunuz taahütnamedeki ay boyunca kullanmanız gerektiği bilgisini iletmek isteriz. Taahütnamede ki sürenizin bitiminden önce kampnayayı sonlandırmanız durumunda taahütnamadede bilgisi mevcut olan cayma medelinin faturanıza yansıyacağı bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi24 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön