25 Nisan 2013 #1762247

Vodafone Hukuk Bürosunun Yapmış Olduğu Yanlış Uygulama!

Vodafone abonesi iken 3 yıl kadar önce operatörümü değiştirdim. ve son faturamı da ödeyerek vodafone ile ilişiğimi kestiğimi zannediyordum. yaklaşık 2 sene tarafıma gönderilmiş ne bir fatura ve nede bir ihbar yazısı olmaksızın bir anda karşımda icra dairesine açılmış bir dava olduğunu öğrendim.


Hukuk bürosu ile görüşerek bu faturalardan bilgim olmadığını vodafone ile görüşeceğimi bildirdim. buna keza vodafone ile görüşmem neticesinde durumumun incelenerek tarafıma geri dönüleceği bilgisi verilmesine rağmen hiçbir dönüş yapılmamıştır akabinde İlhan Hukuk bürosu denilen firmada müşteriye hitap etme yeteneğinden yoksun bir kişiyle muhatap olmak zorunda kaldım.

Mustafa 3.650 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa04 Haziran 2013

    Konuyla ilgli olarak tarafıma bukadar süre geçmiş olmasına rağmen Vodafone tarafından bana kesinlikle hiçbir dönüş yapılmamıştır, Telefon operatörümü değiştirmeyi düşündüğüm bu sırada bu ilgisizliğiniz ve yanlış uygulamalarınız yüzünden sizi seçeneklerimin arasından tamamen çıkarttım, ve her fırsatta etrafımdaki tüm insanlara ve müşterilerime vodafone un bu uygulamasından bahsedip kesinlikle sizden uzak durması için telkinlerde bulunuyorum.... çünki bunu hak ediyorsunuz.

  • Vodafone Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 533967xxxx numaralı hattınızda fatura takibi yükümlülüğü aboneye ait olduğu bilgisini hatırlatmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Vodafone Temsilcisi25 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön