12 Haziran 2013

Vodafone Hizmet Veremiyorlar!

06/06/2013 tarihinde iş yerimin bulunduğu bölgede yoğun bir yağmur yağışı oldu ve gök gürlemeleri oldu. Sanrım bundan zarar gördü gsm verici ve ben o günden beri ne internetimi kullanabiliyorum nede arama yapabiliyorum bırakın sms bile atamıyorum.


Yüz kere arama yapmama rağmen hep aynı cevap müşteri hizmetlerinden. Fatura yüzünden beni mağdur ettikleri yetmiyor şimdide iş görüşmelerimi yapamıyorum ve mağdurum gerekli tüm mercilere de şikayet edeceğim.

Serap 24 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi16 Haziran 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, arama, SMS ve internet kullanımına yönelik sorun bulunmadığı görülmüştür. Hattın aktif konumda olduğu ve kapsamanın mevcut olduğu belirtilmiştir. Cihaz ayarlarının kontrolü için teknik servis ile görüşmenizi öneririz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi12 Haziran 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön