23 Şubat 2013

Vodafone Hizmet Sağlanan Kanallar Arasındaki Uyumsuzluk!

Beklediğimden fazla gelen fatura ücretim nedeniyle ayrıntı bilgi almak için müşteri hizmetlerini aradım. Bana verilen cevap ise tarife değişikliği yaptığınız için bu faturanızda hem eski hem de yeni tarife ücretiniz yansıtılmış oldu. Benden kullanmadığım eski tarife ücretimde kesilmiş. Bunun nedenini sorduğumda bana sms kanalıyla tarife değişikliği yaptığım için olduğu söylendi. Müşteri hizmetlerini arayıp değişiklik yapsaydım böyle bir şeyle karşılaşmayacağım söylendi. Bu iki hizmet kanalının aynı firma tarafından sağlandığı göz önünde bulundurulursa bu yapılan işlem ne kadar etiktir.

Burak 22 Okunma

Cevaplar

  • Burak24 Şubat 2013

    Siz benim şikayetimi anlayamamışsınız. İyi okuyun lütfen. Ben anlık tarife değişikliğin de iki tarife ücretinin de yansıdığı olayında değilim. O konu için yazdığınız açıklama benim için yeterlidir. Bana verilen müşteri hizmetlerindeki cevap sms yerine bizi arayarak tarife değişikliği yapsaydınız böyle bir şey yaşamazdınız denmesidir. Şikayet başlığımda da açıkta belirttim. Sanki sms hizmet kanalınızı başka bir firma yönetiyor. Sonuçta iki hizmet kanalıda size ait neden müşteri hizmetlerinden tarife değişikliği yaptığım da bu sorunla karşılaşmayacağım da size ait olan sms kanalıyla değişiklik yaptığım zaman karşılaşacağım.

  • Vodafone Temsilcisi23 Şubat 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden,hattınız üzerinde yapılan kontrollerde fatura kesim tarihinizin Her ayın 15. günü olduğu görülmüştür.19.01.2013 tarihinden önce kullanmakta olduğunuz tarifenizde aylık sabit ücret uygulaması bulunması sebebi ile tarife değişikliklerinde (geçiş yaptığınız tarifenin anlık başlaması durumunda) ilk aya mahsus hem yeni tarifenizin ücreti (kullanılan gün kadar yansıyacak) hem de eski tarifenizin (tamamı yansıyacak) sabit ücreti olmak üzere faturanıza iki adet sabit ücret yansıyacağı bilgisini paylaşmak isteriz. Web sitemiz üzerinden yapılan tarife değişikliği ekranının altında "uyarı" başlığı altında "Anlık yapılan paket değişikliklerinde eski ve yeni paketinizin toplu süre ücreti veya Aylık Sabit ücreti her iki paket içinde çıkacaktır." ibaresi yazılı olarak yer almaktadır. Bu anlamda hizmet şifresi ile girilerek yapılan tarife değişikliği işlemlerinde çıkan ilk faturaya herhangi bir müdahalede bulunulamamaktadır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön