15 Nisan 2013

Vodafone Hizmet Kalitesini Beğenmedim!

Vodafone Cepçiftçi 21 850 dk Vodafonelularla 150 dk her yöne tarifesini kullanmaktayım.Tarifemdeki konuşma dakikalarım bittiği zaman bilgilendirme mesajı geç gelmektedir.Bu nedenle tarife dışı yapmış olduğum görüşmeler faturama yansımaktadır.Konuyla ilgili Vodafone müşteri hizmetleriyle görüştüm.


Çağrı merkezindeki arkadaş aldırmaz bir tavırla bana bilgilendirme mesajı tarifemdeki dakikalar bittikten sonra 24 saat içerisinde geleceğini,yalnızca 24 saati geçince konuyla ilgili yardımcı olabileceğini söylemektedir.Ayrıca arkadaş o kadar rahat ki bir de bana istediğiniz yere şikayette bulunabilirsiniz diyor.Ben bu kadar rahatını görmedim adam resmen benimle dalga geçti.Vodafone pişmanlıktır.

Halil 196 Okunma

Cevaplar

  • Halil16 Nisan 2013

    Ben zaten süre bildirim mesajının gelmediğini söylemedim.Süremin bittiğine dair bildirim mesajı geç gelmektedir.Mesaj geldikten sonra yaptığım görüşmeler tarafıma fatura edilsin ona bir itirazım yok.Fakat görüşme süremin bitmesiyle bildirim mesajının geldiği zaman aralığındaki görüşmelerimin tarafıma fatura edilmesine itiraz ediyorum.Vodafone da müşteri memnuniyeti diye birşey yok sadece müşteri mağduriyeti var.

  • Vodafone Temsilcisi16 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde süre bildirim sms'i tarafınıza gönderildiği tespit edilmekle beraber toplu süre limit aşımı nedeniyle ücretlendirme yapıldığı tespit edilmiştir.Faturalandırmanıza yönelik herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Müşteri Temsilcisi ile yapmış olduğunuz görüşme ile ilgili yaşanan sıkıntının tekrar etmemesi için, gerekli bilgilendirme ve uyarıların tarafımızca yapıldığını belirtir, zaman ayırarak bizleri bilgilendirdiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi15 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön