04 Eylül 2013 #1991378

Vodafone Hizmet Kalitesinden Taviz Vermiş!

02. 09. 2013 tarihinde yazdığım maillere ilgisiz, standart cümlelerle cevap verdiklerini iddia ediyorlar. Halbuki cevapta verdikleri ne telefon numarasına cevap veren var ne de verdikleri link çalışıyor. Ben cihazımdan haber alamıyorum.


Kalitesiz bir çalışma ortağınız var diyorum ulaşamıyorum cihazı sizden aldım diyorum. Vodafone bana standart cümlelerle çalışmayan linkler ve telefon numaraları veriyor. Bu mudur Vodafone'un kaliteli hizmeti? Eğer her seferinde tüketiciyi başından savmaya çalışacaksan Vodafone shoplarda cihaz satmayacaksın. Satarsan da arkasında durmayı bileceksin.

Necdet 32 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi30 Ekim 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,10.09.2013 tarihinde cihazınızın teslim edildiği tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi04 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön