11 Mayıs 2013
Yorum Yap
#1792070

Vodafone Hizmet Kalitesi ve Müşteri Memnuniyeti!

Yaklaşık 10 gün önce cihaz almak için gittiğim Vodafone shop ta adıma farklı bir operatörde açılmış ve sonradan Vodafona taşınmış bir hat olduğunu ve benim bu hattan dolayı Kara listeye girdiğimi öğrendim. Tabi ben kampanyalı bir cihaz alacağımdan dolayı halihazırdaki taahhütümü iptal ettirdim.


Şuandaki güncel faturam 221 tl gibi bir rakam gözüküyor. Bunun üzerine Cep shopta bir bildirim yapıldı ve bana dönüleceği söylendi ancak bana kimse dönmedi. Sonrasında durumu anlatan imzalı bir dilekçe ve kimlik fotokopimle vodafona fax çektim. Üzerinden bir hafta geçmesine rağmen hala bana kimse dönmedi. Bir an önce durumun açıklığa kavuşup hattın benim olmadığının kanıtlanmasını istiyorum. .

Kubilay Kubilay 49 Okunma

Cevaplar

  • Kubilay17 Mayıs 2013

    Değerli Vodafone, Ben mi yanlış anlıyorum yoksa sizin birbirinizden haberiniz mi yok????.Müşteri hizmetleriyle yaptığım görüşme sonucunda bilgim dışında açılan hattın benim olmadığını ve bu hattın benim üzerimden alındığını ayrıca da açanlar hakkında yasal sürecin başlatıldığını söylediler.Şimdi siz bana abonelik evraklarının incelenip itirazımın haksız bulunduğunu söylüyorsunuz.Ben size mi inanayım yoksa müşteri hizmetlerine mi? Yoksa tüm vodafone ailesine mi inanmayayım? Ayrıca bana kara liste olayımın kredi kartı borcumdan olabileceği çünkü herhangi bir gsm fatura borcumun olmadığı söylendi.. İşin ilginç tarafı ne kredi kartım var ne de kredi kartı borcum var :) Cevaplarınızı bekliyorum Saygılarımla :)

  • Vodafone Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, abonelik evrakları kontrolü sağlanmış ve itirazınızda haksız olduğunuz tespit edilmiştir. 15.05.2013 tarihinde sms (kısa mesaj ) ile bilgilendirme gerçekleştiği görülmüştür. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi11 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler