28 Kasım 2014

Vodafone Hizmet Kalitesi Sıfır!

8 kasım 2014 - 27 kasım 2014 tarihleri arasında 3 kez müşteri hizmetlerini arayarak talebim dışında kullandığım paketin değiştirildiğini söyledim. 3 aramamda da bana " en kısa sürede" geri dönüş yapılacağı söylendi.


Sonuç: kasım ayına ait faturama talebim dışında gerçekleşen bu değişikliğin bedeli yansıdı! Vodafone ne geri dönüş yaptı ne de bu bedelin bana iade edileceğini taahhüt etti ne de konuyla ilgili başka bir çözüm buldu. Hizmet kalitesi sıfır.

Zuhal 86 Okunma

Cevaplar

  • Zuhal28 Kasım 2014

    SİZİN EN KISA SÜREDE GERİ DÖNME ANLAYIŞINIZ NEDİR ACABA? 20 GÜNDÜR HİÇBİR YETKİLİ GERİ DÖNÜŞ YAPMADI?

  • Vodafone Temsilcisi28 Kasım 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön