07 Şubat 2014 #2282570

Vodafone Hizmet Dışı Fahiş Fatura Gönderdi!

Vodafone'un bu haksız faturasından dolayı görüşme paketimi iptal ettirmek için Vodafone'u aradım. Bana 10 lira ek para ödeyerek tarifemi iptal ettirebileceğimi söylediler. Kabul ettim ve kapattırdım. Bana 92 liralık fatura gönderdiler. Tarifem her yöne 1000 dk.35 lira bütün vergiler dahil.


Aradım hesaplamada herhangi bir yanlışlık olmadığını belirten klişe mesaj hazır mesaj gönderdiler. Faturayı ödemedim. Bu büyük haksızlık. Faturada vergi koymuşlar. 24.10 krş özel iletişim vergisi 13.85.yeni tesis telsiz ruhsat ve ÖİV taksidi adı altında 14 lira vergi. Hani tüm vergiler dahil 35 lira idi. Gereğinin yapılmasını saygılarımla arz ederim.

Mehmet 198 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi14 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 13.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Mehmet10 Şubat 2014

    bu şikayetim herhalde ulaşmamış.sona ermiş yıllık mtarifemi kapattıktan sonra çağrı merkeziniz beni araryarak yeni bir tarifeye geçmem için her yöne 1000 dakk.bütün vergiler dahil.35 tl ye geçiş yaptırıldım.burada elemanınız üç kuruş fazla pirim alacam diye beni açıklamasını yapmadığı ANLIK geçişinizi yapıyorum onaylıyormusunuz deyip bana 65 tl fatura getiriyor.daha ilk ay be .....?***?anlık geçiş olduğu için 25 lira fazla ödeyecekmişim.benmi sizi aradım beni acilen anlık geçişle abone edin dedim.bana anlık geçişte 25 lira fazla ödeyeceğimi söylese o beni abone eden ...?*?....; kişi ben kabul edermiyim.faturamı yeniden düzenleyip paramı iade et ;;,:??___wodafone......

  • Vodafone Temsilcisi07 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön