10 Mayıs 2013 #1790821

Vodafone Hizmet Aksaklığı!

Defalarca hizmet aksaklıklarından dolayı form doldurttum form numaraları da kaydımda mevcuttu ama hiç bir geri dönüş olmadı maddi ve manevi kaybım var.

Seda 42 Okunma

Cevaplar

  • Seda10 Mayıs 2013

    Sorun giderilmemiştir, bana sorunum ile ilgili dönüş yapılmamıştır ,müşteri hizmetleri personelinin bilgi yetersiliği ve yönelendirmeme durumundanada şikayet formu doldurmuştum görüşme yaptığım müşteri hizmetleri yetkilileri ve şikayet form noları tarafımdadır. Bu sorunumu 10. defa anlatışım 1 mayısta aktif olması geren kotam 7 sinde olmuştur 6 günlük maddi manevi kaybım vardır 6 gün içinde tarafınızdan günlük cep paket satın almak zorunda kaldım net kullanabilmek için 1.50 +1.50 tl : 3 tl de veremediğiniz hizmeti üstüne para vererek aldım bu 6 gün içinde tarafınızı 542 den 7 defa araıyıp 3 defa şikayet formu doldurdum 3 tl de aktif yapmadığınız için extradan paket satın aldım manevi olarak zamanımı maddi olarak arama ücretlerimi ve satın aldığım günlük net paket ücretimi geri istemekteyim tarafınızıdan hiç bir şekilde bana geri dönüş olmamıştır 7 defa aradığımda ilk 24 saat içinde geri dönüş olucak ardından 24 saat dolunca süresi belli değil dendi hepsi ses kaydında vardır hizmetinizden memnun değilim müşteri olarak defalarca derdimi anlatıyorum çözüm yok ama ben ücret ödediğimde neti kullabilyorum dendimde cevap alamadım haksız kazanç sağlamaktasınız.

  • Vodafone Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili 04.05.2013 tarihinde müşteri hizmetleri aracılığı ile tarafımıza iletmiş olduğunuz şikayetinize istinaden sorunun giderilmiş olduğu bilgisini aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön