17 Eylül 2013 #2016396

Vodafone Hiçbir Şekilde Para İadesi Yapmıyor!

Vodafone konuşmanız yarıda kalırsa para iadesi diye reklamlar yayınlıyor. Ben çekmeyen yerleri, konuşmamın yarıda kaldığı yerleri tek tek yazdım gönderdim. Hiçbir şekilde para iadesi yapılmadığı gibi, geri dönüş bile yapmadılar. İnsanları yanılttıklarını düşünüyorum.

Yasin 46 Okunma

Cevaplar

  • Yasin05 Ekim 2013

    Çevir kazı yanmasın

  • Vodafone Temsilcisi20 Eylül 2013

    Sayın Y**** Y***** Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Akıllı kapsama kampanyası dahilinde görüşmeler Vodafone kaynaklı kesildiğinde sistemden kullanılacak dakikaların otomatik olarak gönderilmekte olduğu bilgisini aktarmak ister,ücretlendirilmenizde sorun tespit edilmediği bilgisini paylaşmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön