03 Eylül 2013 #1990376

Vodafone Hiç Kullanmadığım Halde 2 Fatura Ödetti!

Çağrı merkeziyle en az 30 dk görüşme yapmama rağmen, önce tarife değişimi nedeniyle kullanmadığım bir fatura ödemek zorunda kaldım. Buna sinirlenerek hattımı diğer operatörlerden birine taşıdım ve ne yazık ki burada da tekrar kullanmadığım bir fatura ödemek zorunda bırakıldım.
Bu nedenlerle bir daha Vodafone kullanmam ve kullandırtmam.

Uğur 67 Okunma

Cevaplar

  • Uğur10 Eylül 2013

    Bu tür sorunlar çözülmediği durumda asla vodafone !!!

  • Uğur03 Eylül 2013

    Yazımın başında da belittiğim gibi en az 30 dk görüşme gerçekleştirmeme rağmen bu faturaları ödedim. Cevap verilmiş olmak için yazılmış bir cevap... Saygılarımla, Müşteri A.Ş...

  • Vodafone Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden,şikayetinize yönelik gerekli inceleme ve bilgilendirmenin hat bazında yapılabilmesi için, Vodafone GSM numaranızı kontrol ederek tekrar tarafımıza iletmenizi ya da talebiniz hakkında detaylı bilgi için ( 7 gün 24 saat ) 444 0 542 ya da 542 Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön