01 Ekim 2014

Vodafone Hiç Çekmiyor!

Ben Vodafone kullanıcısıyım. 41.605927,35.56464 koordinatlarında Vodafone'da şebeke sorunu yaşıyorum hiç çekmiyor. Çok az çektiği zamanda görüşme yaparken hat kesiliyor. Bulunduğum yerdeki bir çok Vodafone kullanıcısı bu durumdan şikayetçi. Lütfen buna bir çözüm bulun. Adres Etyemez mevkii Alaçam/Samsun.

Selami 5.201 Okunma

Cevaplar

  • Selami21 Ekim 2014

    Aynı sorun devam ediyor,çözüme yönelik birşey yapıldığını düşünmüyorum.Sadece teknikerin baz istasyonunu kontrol ettiği herhangi bir sorun olmadığını söylediler.

  • Vodafone Temsilcisi08 Ekim 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 08.10.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Vodafone Temsilcisi01 Ekim 2014

    “ Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön