01 Mayıs 2013 #1773555

Vodafone Hesabını Bilen Tarife Mesajları!

Sözde hesabını bilen tarifesindeyim ancak günde gelen (gecenin 2 si dahil) 50 mesajla sürekli EK 6 TL yüklemem konusunda rahatsız ediliyorum. Konuyu Vodafone müşteri hizmetlerine mail attığımda 6 TL yüklemeyi yaparsanız mesaj gelmez şeklinde cevap verdiler. Öyleyse bu resmen müşteriyi rahatsız edip hesabını bildirmeme taktiği değildir de nedir. Benim zaten ihtiyacım olsa hesabını bilen tarifesine niye geçeyim.

Tarık 65 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,505940****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde abonenin internet hakkınızın olmadığı ve tarafınıza gelen ekpaket smsleri uygulama güncelleştirmelerinden kaynaklı olabileceğini bu nedenle kullandığınız cihazda mobil ağ seceneğini pasif yapmanız gerekmektedir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön