31 Mayıs 2014
Yorum Yap
#2467376

Vodafone Hesabımdan Alınan Mükerrer Ödemenin İadesi Ne Mümkün!

68 tl tutarındaki faturamı ödediğim halde otomatik ödeme talimatı verdikten sonra hesabımdan tekrar tahsil edildi. Ücretini ödeyerek defalarca Vodafone müşteri hizmetleri ile görüşmeme rağmen iadesini sağlayamadım. Önümüzdeki faturaya da mahsup edemeyeceklermiş. İlk görüşmemde benden imza sirküsü ve dilekçe faxlamamı istediler faxladım sonuç yok.


Daha sonra bir başka yetkili ilave olarak vergi levhası ve nüfus cüzdanının da fotokopisinin faxlanması gerektiğini söyledi. Bunları da faxladım. Birkaç görüşmeden sonra bana geri döneceklerini söylemişlerdi. Hakikaten bugün 05425420000'dan arandım ama ben telefona cevap bile veremeden kapattılar. Sizin hatanız için maddi ve manevi bedel ödüyorum.

Özgür 167 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi23 Eylül 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 22.09.2014 tarihinde iletişim bilgilerinizde yer alan mail adresine Kurumsal Müşteri Hizmetleri tarafından detaylı bilgi paylaşımı sağlandığı belirtilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Özgür04 Haziran 2014

    şikayetime üstteki cevabı yazan mercinin bahsettiği "titilikle değerlendirilme" durumunu biraz açmasını rica ediyorum. şu an (04/06/2014 gecesi) itibariyle para iadesi yapılmış değil. sorunum çözülmüş değil. bana bir bilgi dahi verilmiş değil. hesabımdan mükerrer olarak param alınalı neredeyse bir ay olacak. bu kadar titizlikle değerlendirmeniz bizim sabrımızı zorlamaz mı ?

  • Vodafone Temsilcisi31 Mayıs 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler