13 Şubat 2014
Yorum Yap
#2292560

Vodafone Herkes Farklı Bir Bilgi Verdi!

Vodafone kullanıcısıyım ve faturamı ödememişim kapanmış. Kredi kartıyla ödemek istiyorum sesli yanıt sisteminden hata veriyor. Bende aradım müşteri hizmetlerini dediği şunlar durumu anlattım siz beyfendi deneyin olmazsa kısa süreliğine hattı açarız dedi. Bende bu lafın üzerine bir sefer daha denedim. Sonuç aynı ve devamında yine aradım. Bir tana bayan müşteri temsilcisi çıktı ve biz öyle bir şey yapamıyoruz dedi.


Ben yıllardır Vodafone müşterisiyim ilk defa olmaz deniyor. Durumu anlatıyorum bilmiyor olabilirsiniz felan yok. Bizim bünyemiz altında söz konusu değil diyor. Madem değilde diğer müşteri temsilcisi niye öyle dedi? Ondan ziyade neden biri başka biri başka konuşuyor ve daha öncede açmışlardı.

Recai Recai 23 Okunma

Cevaplar

  • Recai13 Şubat 2014

    merakle vereceğiniz cevabı bekleyeceğim nasıl bir yöntemle anlatacaksınız bakalım.

  • Vodafone Temsilcisi13 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler