23 Mart 2013 #1702225

Vodafone Her Yerde Çektiğini Söylüyor Ama Çekmiyor!

Karabük Safranbolu Bağlarbaşı mah. Gayzabaşı baz istasyonundan sinyal alıyorduk yaklaşık 2 aydır başka baz istasyonlarından kesik kesik sinyal geliyor asıl bize yakın olan vericiden sinyal alamaz olduk aradığımız kişilerle düzgün görüşme yapamıyoruz tüm kanallardan yetkililere sesimiz duyurmaya çalıştık dilekçe verdik bayilerine bildirdik merkezlerini aradık hep oyalandğımızı hissediyorum.


Kısa zamanda çözüm bulunmazsa başka operatöre geçeceğimi söyledim ancak hala çözüm bulmadılar hiç bir kanaldan geri dönmediler 51 dairelik sitede ve bulunduğumuz mahallede ki herkesi başka operatöre geçmeye davet edeceğimi üzülerek bildirmek isterim.

İsmail 73 Okunma

Cevaplar

 • İsmail22 Mayıs 2013

  Vadafone geçte olsa şebeke sorununu halletti ilgilenenlere teşekkür ediyorum hep eleştirecek değiliz iyi yapılanı da takdir etmek lazım başta bizi üzdüler ancak şu ana sorun kalmadı tekrar teşekkür ediyorum.İyi çalışmalar.

 • Vodafone Temsilcisi08 Nisan 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, sizlerden aldığımız her bildirim için en kısa sürede gerekli aksiyon alınmaktadır. Sürekli gelişen GSM teknolojisinde, Vodafone olarak yeni servisler ve yeni abonelik uygulamalarımız ile, siz değerli abonelerimiz için en iyisini yapma gayreti içerisindeyiz. Abonelerimizden tarafımıza iletilen bağlantı sorunları doğrultusunda tüm baz istasyonlarımızın servis kullanımına yönelik incelemeye alındığını ve herhangi bir problem bulunması durumunda teknik çalışma sonrasında sorunun giderilmekte olduğunu belirtmek isteriz. Hattınıza ait kapsama alanı sorununuzun ilgili birimler tarafından bölge planlamacısına bildirilmiş olduğu görülmektedir. Bulunduğunuz bölgede istasyon kiralanması için çalışmaların başlatıldığını iletmek isteriz. Söz konusu işlemler gerek teknik gerekse prosedürel ( baz istasyonunun kurum yeri, kurum izni alınması gibi ) olarak gerçekleştirildiği için yanıltmamak amaçlı net bir süre aktarılamadığı bilgisini de paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • İsmail24 Mart 2013

  Destek verenlere teşekkür ediyorum.Vadafone bugün mesaj atmış bölgede servis veren istasyonlarımızda herhengi bir probleme rastlanmamıştır diye yaşanan sorun geçicidir diye.Ben bugün opreratörle bile tam görüşme sağlayamadım sanki dalga geçiyorlar oturdukları yerden problem yok diye mesaj atıyorlar ne diyeyim yazıklar olsun işini iyi yapmayanlara.

 • Vodafone Temsilcisi23 Mart 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php? default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön