Vodafone Her Şey Dahil Pasaport İptal İşlemi Süreci Sorunu

Berk Berk18 Şubat 09:34

13 Şubat tarihinde yurt dışında 1 gün kullandığım her şey dahil pasaport paketini Türkiye saati ile 00:00'dan önce yanımda uygulaması üzerinden kapattım. Yanımda uygulaması bu paketin iptal etme işlemi tamamlanınca mesaj alacağımı belirten bir ekran benim ile paylaştı.

Bu sırada paketin iptal edildiğine dair mesaj beklerken. "Bir önceki paketinizin hakkını bitirdiniz, yeni paketiniz 20 MB yurt dışında 35.00 TL olarak ücretlendirilecektir " mesajını aldım ve bana her şey dahil pasaportumun iptal edildiğine dair bir mesaj hiç gelmedi.

Böyle bir mesaj gelmeden sistem paketimizi direk iptal ediyor ise, yanımda uygulamasından paketi iptal ettiğimizde bu şekilde bir uyarı mesajı gelmesi gerekir AMA uygulama iptal işlemi sonrası mesaj gelecektir dediği için ben mağdur duruma düştüm. Bu 35 TL'lik ücret benim yanlış bilgilendirilmem sonucu Vodafone tarafından elde edilmiş. haksız kazanç olup, bu ücretlendirilmesini istiyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Vodafone Logo Vodafone 18 Şubat 10:23

Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz ile ilgili olarak görüşme sağlanmış ve gerekli işlemler tamamlanmıştır. Vodafone’a göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Dilerseniz Vodafone hakkında görüş, öneri ve taleplerinizi 542 ve ya 05425420000 Müşteri Hizmetlerinden bize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

Vodafone Logo Vodafone 18 Şubat 10:21

Değerli Müşterimiz, Vodafone’a göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Taleplerinizle ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. En kısa sürede sizinle irtibata geçilecektir. Dilerseniz Vodafone hakkında görüş, öneri ve taleplerinizi 542 ya da 05425420000 Müşteri Hizmetlerinden bize iletebilirsiniz. Saygılarımızla Vodafone Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler