07 Şubat 2014 #2281770

Vodafone Her Seferinde Başka Bir Bahane Öne Sürüyor!

Vodafone Red tarifesini 1 ay taahhütsüz kulandım ve faturam yüksek geldi. Aradım sistemler sorunlu sonra arayın deyip salladılar. Tekrar aradım tekrar aynı şey. En son aramamda 6 dakika bekletip yeni hat vergisi ve sms paketi aldığımı söylediler. Ben hayır dedim yeni hat vergisi vermiş olamam. Çünkü Avea hat bir de sms paketi almadım dedim 5 dakika daha bekleyin dediler. Tekrar bekletip bu sefer internet aşımı dediler. Ben internet kullanımı yapmadım. Yaptığımı var sayalım internet aşımı Vodafone Red'de yok diye bas bas bağırıyorlar. Hatta bekletip en son yalan internet dediler dava açacağım Vodafone'a. Her seferinde başka bir bahane.

Sezgin 44 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 10.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Sezgin09 Şubat 2014

    hala iletişime geçmediler halen bahaneler devam

  • Vodafone Temsilcisi07 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön