31 Ağustos 2013

Vodafone Her Ay Yüksek Fatura Yolluyor!

Vodafone faturalı Genç Avantaj tarifesine üyeyim. Kampanyadan telefon aldığımdan dolayı faturamın her ay 55 TL gelmesi gerekirken yaklaşık 1 yıldır 70 TL'den aşağı para ödemedim. Defalarca aradım mağduriyetimi belirttim, tarifemi hiçbir zaman aşmadım ama her ay ödenmesi gereken tutardan 20 TL fazladan ödeme yapıyorum. Müşteri Hizmetlerine bu durumu belirttim. Bana vergi ödediğimi söylediler. Geçtiğimiz ay 81.50 TL fatura ödedim. Aylık 26 TL vergi mi olur ?

Emre 87 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi02 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili ücretlendirilmenizde sorun tespit edilmediği bilgisini aktarmak isteriz. Hattınıza yansıtılan vergi tutarları Vodafone tarafından abonelerin faturalarına tahakkuk ettirilmekte ve Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu'na ödenmektedir. İmzalamış olduğunuz GSM Abonelik Sözleşmesinde, konuya yönelik detaylı bilgi mevcut olup, vergi tutarlarına herhangi bir müdahalede bulunulmadığını belirtmek isteriz.Aboneliğin bir yıl öncesinde iptali veya faturasız hatta geçiş yapılması halinde taksitlendirilmiş olan bu vergi tutarlarının son dönem faturasına toplu olarak yansıdığını belirtmek isteriz. Bilişim Teknolojileri Kurumunca belirtilen kullanım bedeli bu tutara dahil değildir. Vergiler ile ilgili detaylı bilgiye ekteki linkten ulaşabilirsiniz. http://www.vodafone.com.tr/Tarifeler/tarifeler.vergiler.php Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Vodafone Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön