12 Şubat 2014 #2289881

Vodafone Her Ay Kafasına Göre Fatura Kesiyor!

Vodafone faturalı olarak kullanıyorum. Sabit her ay 59 tl ödüyordum asım yapma hakkım yoktu. Paket satın alarak hizmeti kullanabiliyordum ancak ki bayii çalışanı öyle bilgi vermişti. Ben her ay boyunca sabit 59 tl ödedim net,dk,sms herşey yeterliydi memnundum ama aralık ayı faturası 208 gelene kadar defalarda aradım çağrı merkezini herkes farklı şeyler anlattı.


Şikayetlerimde kullanıcı hatası denildi. Kimse ilgilenmedi ben aşım yapmadım herşeyi inceledim diğer aylarda da aynı işlemi yapıyordum. Sabit geliyordu ben buna rağmen ödedim geri dönüş olması için ve ocak faturamda 79 tl gelmiş mağdur edildim ve kimse tarafıma dönüş yapmadı. Ben gereğinin yapılmasını ve mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Şeyda 28 Okunma

Cevaplar

  • Şeyda11 Mart 2014

    destek ekibinden daha öncesinde de detaylı bilgi alamadım.. tarafıma tekrar geri dönüş yapılabilir mi? ben detaylı bir şeklide bilgilendirilmeyi istiyorum..

  • Vodafone Temsilcisi20 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 2014-02-14 12:57:14;2014-02-14 16:07:44 ve 18/02/2014 19:00:37 irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. “Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.” Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi13 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön