30 Ağustos 2013

Vodafone Her Ay Abartılı Fatura Geliyor!

Ben devamlı Vodafone kullanan biriyim ama hiç memnun değilim. Bana her ay kullanmadığım halde abartılı fatura geliyor. Ayda 25 TL'ye 500 dakika 50 sms ve 50 mgb internet hakkım olmasına rağmen daha faturamın 4. gününde bana mesaj geliyor limitiniz bitmiştir diye. Yani anlayacağınız 200 dakika 15 sms internet paketimi hiç kullanmama rağmen bitti diyorlar. Gerekenin yapılmasını istiyorum yapılmayacaksa Vodafone'u fatura bilgilerimle tüketici haklarına şikayette bulunacağım.

Ömer 44 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi05 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Hattınız üzerinde yapılan kontrollerde,ağustos dönem faturanıza paket ücreti,faturanın gecikmeli ödenmesinden dolayı gecikme faizi,vergi tutarı ve ek paket ücretinin yansıdığı tespit edilmiş olup,ücretlendirilmenizde sorun bulunmadığı bilgisini aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön