29 Ağustos 2013

Vodafone Her 10 Saniyede Bir Telefonuma Mesaj Gönderiyor!

Vodafone hattıma günde yaklaşık 300-400 adet mesaj otomatik olarak Vodafone tarafından gönderilmektedir. Mesajın içeriğinde SMS paketimi eklemem gerektiğinden söz ediliyor. SMS paketimde 900 adet kullanabileceğim SMS bulunmakta.


Müşteri hizmetleriyle defalarca görüşmeme, böyle bir SMS'in size gelmemesi lazım demesine rağmen, çözüm olarak hattıma SMS alım ve gönderimini tamamen iptal etmeyi önermekteler. Yani hattımdan hiç bir yere SMS atamayacağım ve kimse de bana SMS gönderemeyecek, mevcut faturalı tarifemde bulunan parasını ödediğim sms'leri kullanmamamı öneriyorlar. 3 gündür aralıksız gelen sms'ler yüzünden telefonumu kullanamıyorum.

Hakan 84 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi04 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, İletmiş olduğunuz bildirime istinaden kullanmakta olduğunuz tarife gereği, toplu süreniz bittikten sonra arama ve sms yapılamayacak yönlere işlem yapmak istendiğinde, bu uyarı mesajlarının sistem tarafından otomatik olarak gönderilmekte olduğunu belirtmek isteriz. -Sms hakkı bittiğinde ya da data hakkı bittiğinde, sms gönderimi yapmaya çalışıldığında veya data bağlantısı yapmaya çalışıldığında bu sms gönderilir. - Dakika hakkı bittiğinde cep lira ya da ek paketi yoksa, arama denemesi yapılırsa bu sms gönderilir. Akıllı telefonlarda arka plan güncellemeleri yapıldığından data girişi denemesi olabileceğinden,internet girişlerini kapatmanızı öneririz. Bu hususlara dikkat edildiğinde, bu sms leri almayacağınızı belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Hakan02 Eylül 2013

    Hiç bir çözüm bulamadılar. Mecburen tüm mesaj servislerimi kapattırdım yani ne dışarı mesaj gönderebiliyorum nede birisi bana mesaj yolluyabiliyor. Tarife paketimde bulunan 1000 sms'in hiçbirini kullanamadığım hala utanadan birde parasını istiyorlar. Fatura kesim tarihi gelir gelmez numaramı taşıyacağım.

  • Vodafone Temsilcisi29 Ağustos 2013

    "Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön