10 Eylül 2013

Vodafone Hep Kendini Haklı Çıkarıyor!

Vodafone kullanıcısıyım. Faturalı hat kullanıyorum. 1 yıllık kampanyam sona erdiği için konuşma sürem ücretlendirilmiş ve Ağustos ayı faturam 97.40 TL geldi. Vodafone çağrı merkezini aradım, kendilerini hiç haksız görmedikleri için bir sonuç alamadım. Yeterli bilgilendirme yapılmış olsaydı mağdur olmayacaktım. Yeterli bilgilendirme yapmadan, çözüme ulaşmadan işlem yapıp insanları mağdur etmeye kimsenin hakkı yok.

Rabia 44 Okunma

Cevaplar

  • Rabia11 Eylül 2013

    Benim normal tarifemde 500 dk konuşma hakkım var siz bunu 250 dk ya indirmişsiniz. Bana her ay iki adet 250 dk bitiminde mesaj gönderiyordunuz. Bana gönderdiğiniz mesajı ilk 250 dk bitimi zannettim. Tabiki yine kendinizi haklı tutuyorsunuz. Çözüm üretmek mağduriyeti gidermek yerine kendi doğrularınız yönünde hareket ediyorsunuz. Müşteri mağduriyetini önemsediğiniz görülmedi.

  • Vodafone Temsilcisi11 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde süre bildirim sms'i tarafınıza gönderildiği tespit edilmekle beraber toplu süre limit aşımı nedeniyle ücretlendirme yapıldığı tespit edilmiştir.Faturalandırmanıza yönelik herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön