23 Mart 2013

Vodafone Hem Mağdur Edildim Hem de Faturayı Bana Kesiyorlar!

Vodafone faturalı hattımı faturasız olarak kullanmaya başlamak istedim abone merkezleri anlık olarak yaptırabileceğimi söylediler hatta Arda iletişim İnci Saat taahhüt yoktur istediğin an faturasıza geçiş yapılabileceğimi bir sıkıntı çıkmayacağını söyledi. Şu anda faturasıza geçmek için ikinci faturanın kesilmesini beklediler ve kullanmadığım faturayı da bana ödetmek istiyorlar.

2. Bir fatura ödemek istemiyorum hem mağdur edildim hem niye fatura bana kesiyorlar arda iletişim ve İnci Saate kesilsin fatura kayıt numarası 233372***, 233372*** müşteri temsilcisi ile görüşmeme rağmen çözüme kavuşmuş değil. Tamamen çelişkili cevaplar verdiler, müşteri memnuniyeti anlamış değilim hiç memnun kalmadım.

Ökkeş 452 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi23 Mart 2013

    Değerli Abonemiz, sıkayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza İletmiş olduğunuz bildiriminize istinaden,546415**** numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde 23.03.2013 tarihinde tarafınıza yapılan geri dönüşte bilgilendirme sağlandığı tespit edilmiştir.Tarafınıza aktarılan bilgilerin geçerli olduğunu 30 günlük süreciniz dolmadan faturasız hatta geçiş işlemlerinizin mevcut uygulamamız gereğince gerçekleştirilemediğinin bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php? default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Ökkeş23 Mart 2013

    sayın yetkili daha önce müşteri temsilcisi ile görüşmüştüm kayıt numarasını metne ekledim müşteri memnuniyeti hiç yok çalışanınız tarafından yanlış bilgilendirilmemden dolayı faturayı ben ödemek zorunda değilim.

  • Vodafone Temsilcisi23 Mart 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php? default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön