25 Ekim 2014

Vodafone Hediye Verilen Kampanyanın İptalinin Olmaması Ve Ücretlendirileceği!

Ücretsiz sunmuş olduğunuz 500 mb internet paketini iptal etmek için göndermiş olduğunuz bilgi mesajındaki gibi iptal 500 mb yazıp 3636'ya gönderin diyorsunuz gönderiyorum bana mesajda pakete şu an sahip değilsiniz cevabı geliyor. Dolaylı yoldan ücretli bir servis aboneliğine doğru mu yönlendiriliyorum?

25.10.2014 14:58 de sesli yanıt sisteminden mhy M.. beyle görüştüm iptali yapıldı dilerseniz teyidini yapınız lakin ola ki olumsuz bir durumda bu konuda hukuki yollara başvuracağımı tekrar belirtmek isterim. Artık tarafıma işleyişi bu şekilde olan ve olacak ücretsizde olsa kampanyada sunmayınız bilginize önemle.

Ertuğrul 691 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi27 Ekim 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden yapılan kontrollerde; Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumunca Şirketimize iletilmiş olan 197260 nolu dilekçenize cevaben detaylı açıklamaların yapıldığı görülmüştür. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi25 Ekim 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön