11 Eylül 2013

Vodafone Hediye Süre Kullanımını Erken Sonlandırdı!

Ben Vodafone'un her yöne 500 dakika hizmetinden faydalanmaktayım. Şikayetim şu: 12/08/2013'te 22 TL karşılığı 500 dakika verildi. Yüklediğim de gelen mesajda 11/09/2013 tarihi saat 00:00'a kadar süremi kullanabileceğim belirtilmişken süre erken sona erdirildi. Yaklaşık 90 dakika sürem yandı. Lütfen bu mağduriyetimin giderilmesini rica ediyorum.

Kamil 257 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi26 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Hattınızda tanım olan AylikHY Konusma opsiyonunuz 30 günlük bir opsiyon olu, kullanılmayan dakikalar 30 gün süre sonunda silinmekte olduğu bilgisini hatırlatmak isteriz.bu bağlamda hattınızda sorun bulunmadığı bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi11 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön