15 Mayıs 2013 #1800401

Vodafone Hediye İnternet Hattına Vergi Ücreti Alınması!

Hepsiburada.com aracılığı ile Vodafone SmartTab 10 + 6 Ay 1 GB İnternet Hediye ürününü satın aldım ve yanında hediye verilen internet için Vodafone hattımı açtırdım. Hattımı açtırırken bana söylenen kesinlikle hiçbir ücret ödenmeyeceği ve şayet sözleşmeden cayarsam vergi vs ödeneceği yönünde idi. Ancak hattıma gelen SMS'ten öğrendiğim kadarıyla 4.5 TL fatura kesilmiş durumda.


Haksız olarak kesilen bu faturanın iadesini talep ediyorum...

Mehmet 181 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi10 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,541253****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde faturanız için gerekli müdahalenin sağlandığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön