21 Nisan 2014

Vodafone Hediye Dakika Mesajı İle Beni Yanılttı!

3 gün önce Vodafone, bana özel olduğunu belirterek başladığı mesajda eğer 4 gün içinde tek seferde 35 TL ve üzeri yükleme yaparsam bana 350 dakika hediye edeceğini söyledi. Ben de bu gün hattıma 35 TL yükledim. Yükledim ama akabinde gelen mesajla yüklemez olaydım diyerek yıkıldım. Zira hediye 350 dakikamın tanımlandığı ancak bu dakikaların sadece 10 gün geçerli olduğu yazıyordu.

Halbuki önceki kampanya mesajında hiç bir şekilde gün belirtilmemişti. Üstelik kampanya bana özel olduğu için kampanya detaylarını görebileceğim bir yer de yoktu. Bense bu dakikaları 1 ay geçerli zannederek yükleme yapmıştım. Ya bu dakikaları bir ay geçerli kılın yada 35 TL'mi ödeme yaptığım hesaba geri iade edin!

Muhammed 52 Okunma

Cevaplar

  • Muhammed21 Nisan 2014

    Akşamın 9'unda ararsanız tabi müsait olmayız. Daha normal bir saatte arasanız ya. Bir de sizi arayıp 50 kr'umu heba edemem. Çok değil zaten 20 Mayıs gibi sizi terk ediyorum...

  • Vodafone Temsilcisi21 Nisan 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 21.04.2014 tarihinde yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi21 Nisan 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön