10 Ocak 2014
Yorum Yap
#2226116

Vodafone Hediye Adı Altında Verdiği SMS ve İnternetin Ücretlerini Alıyor!

Vodafone'dan faturaya ek hediye telefon aldım. Normal ödediğim fatura tutarı 80 liraya yakın bir şey üzerine 33 lira ek olacaktı ve telefon aldım diye de bana hediye internet ve sms paketi verildi. Şimdi faturam 170 lira gelmiş. Vodafone müşteri temsilcileriyle görüşüyorum sms ve internet paketlerinin parası görünüyor diyorlar. Diğer aldığınız paketleri iptal etmemişsiniz diyorlar. Böyle bir şey olur mu bir yol bulamıyorum.

Nazlı Nazlı 64 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi20 Ocak 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 17.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Nazlı14 Ocak 2014

    bekliyorum umarım sonuç objektif olur

  • Vodafone Temsilcisi10 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler