08 Şubat 2014 #2282972

Vodafone Havadan Fatura Gönderiyor!

07 Şubat 2014 tarihinde Vodafone 7000 tarafından bana son faturanızda 83 TL eksik ücretlendirme bulunduğu ve bunu faturama yansıtılacağı şeklinde mesaj göndermiştir. Kendimin neyi eksik ödediğimi sormak için Vodafone yetkilileri ile görüştüğümde fatura kesinleştikten sonra bu bilgilere ulaşacaklarını tarafıma bildirmişlerdir.


Ben şunu Vodafone yetkililerine soruyorum en yetkilisinden en yetkisizine: ben size temmuz ayında 168 tl fatura ödedim. Neden sizin bilgilendirme mesajınızın bana ulaşmamasından, ne tesadüf ki yine sizin hatanızdan kaynaklanan ek faturayı bana yansıtıyorsunuz? Yeter arkadaş artık hukuki haklarımı kullanacağım. Her platformda sizin nasıl bir kurum olduğunuzu duyuracağım.

Erdem 21 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi18 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 15.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Erdem11 Şubat 2014

    kesinlikle hattımı en kısa zamanda değiştiriyor ve cevremdekı herkeze sizin bu rezilliğinizi anlatıcam ve kesinlikle hiçbir sekilde tavsiye etmicem cunkı cokkk kalitesız bir firmasınız parayı nerden kazanırım cabasındasınız müşteri kaybeceksiniz...

  • Vodafone Temsilcisi10 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön