23 Ocak 2014

Vodafone Hattını Taşıyana Ceza Veriyor!

Vodafone 543**2308 no'lu hattı kullanıyordum. Devreden 1500 dk geçmek istediğimde çağrı merkezinden geçebileceğim bilgisi verildi.Daha sonra aradığımda yanlış bilgi verildiği iletildi.Şikayetimle ilgilenecek kişiyi bulamadım.


Gereken saygıyı göremedim ve hattımı farklı bir operatöre taşıdım.En son gelen faturam 36,30TL gelmesi gerekirken 51,30TL geldi.Arayarak tekrar bilgi almak istediğimde yıllık vergi olarak bilgi verdiler.


Şuan sizin hattınızı kullanmıyorum, bu vergiyi nasıl alırsınız? Ceza veriyor gibi fazla fatura çıkartıyor ve faturamın kontrol edilmesini talep ediyorum.Fazla gelen faturamı düzeltin lütfen.

Mevlüde 55 Okunma

Cevaplar

  • Mevlüde01 Mart 2014

    daha güzel çözüm önerisi sunulmasını isterdim. Çözüm odaklı davranılmadı

  • Vodafone Temsilcisi03 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 30.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi23 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön