02 Nisan 2014

Vodafone Hattımla Sağlıklı Görüşme Yapamıyorum!

Yaklaşık 7 aydır numaramı ve kardeşlerimin kullandığı 2 numarayı daha Vodafone'a taşıdım,sağlıklı bir telefon görüşmesi,yapamadım. İnternet paketimin de çekim gücü çok zayıf.Kardeşlerimde benzer sorunlar yaşamışlar.Müşteri hizmetlerini aradım sorunu anlattım, oturduğunuz çevredeki vericilerde sorun olmadığı,geçici bir durum olduğu mesajı geldi.


Taahhütte bulunduğumdan başka hatta geçemedim sabredeyim dedim ama gerçekten çok kötü,görüşmelerim kapanıyor,sesim gitmiyor veya parazitli oluyor.Görüştüğüm kişiler telefonu kapatmak zorunda kalıyor.En son bankayla ilgili önemli bir görüşmemde de sorun yaşayıp tekrar Vodafone müşteri hizmetlerini aradım,hala dönmediler.Acaba ceza ödemeden cayma hakkım var mı?

Selma 65 Okunma

Cevaplar

 • Selma16 Nisan 2014

  10 gün daha geçti ve hala hattımla ilgili sorunlarım devam ediyor,iyileştirme çalışmalarınız daha nekadar sürer acaba?1 ay mı 1 yıl mı,gerçi ben okadar beklemeyeceğim tahüt sürem dolar dolmaz vodafone ile olan bağlantımı keseceğim,etrafımdaki herkese de yaşadığım sorunla ilgili reklamınızı yapmaya devam edeceğim,okadar ilgili bir firmaymışsınız ki aylardır sorun yaşıyorum hala çözüm üretemediniz.

 • Selma06 Nisan 2014

  şikayetimi 2.kez belirttim bana dönüleceği söylendi dönülmedi,sitede şikayet ettikten sonra şebeke iyileştirme kapsamına alınmış msj geldi.Hala iletişim sorunu yaşıyorum ve internet bağlantım dakikalarca bekledikten sonra sağlanıyor.Bir daha vodafonu tercih etmek mi?Asla!

 • Vodafone Temsilcisi03 Nisan 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 03.04.2014 tarihinde tarafınıza, hattınız ve talebiniz hakkında bilgi iletilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi02 Nisan 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön