18 Şubat 2014

Vodafone Hattımla Pencere Diplerinde Konuşabiliyorum

Adnan Menderes Mah. 5. Ceviz Sok. Osmangazi/Bursa adresinde ikamet ediyorum. Yüksek giriş 1. katta oturmama rağmen şebeke 1 veya 2 kademe çekiyor. Arka odalarda ise hiç çekmiyor. 3G’yi ise neredeyse hiç kullanamıyorum. Telefonla konuşurken bile pencere dibine kadar gidiyor öyle konuşuyoruz. Bazen, o bile yeterli gelmiyor ses gidip gelmeleri ve hat kopmaları yaşanıyor. Sorun evin önünde ve cama yakın yerlerde olmuyor ama evin içine girince ve arka odalara gidince sorun başlıyor. Bu sorunu Vodafone'a daha öncede bir çok kez dile getirmeme rağmen hiçbir iyileşme sağlanmadı. Bu mağduriyetime kısa bir süre içinde bir çözüm bulunmanızı istiyorum. Bulunmaması halinde şikayetlerim devam edecek.

Gökhan 48 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi19 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 19.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. “Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.” Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi18 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. “Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.” Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön