06 Kasım 2013

Vodafone Hattımla İnternete Giremiyorum!

Yıllardır Vodafone müşterisiyim, cep telefonumda internet bağlantısı olduğu halde ve internet paketlerim olduğu halde internete bağlanamıyorum. Defalarca Vodafone müşteri hizmetlerine bağlanıp çare aramama rağmen müşteri hizmetleri hep aynı yöntemleri kullanıp sonuç alınamadı. Ben internet paketi almışım ve bu paket için para ödüyorum fakat Vodafone bu hizmeti bana vermiyor. Bu konuyla ilgili bana yardımcı olma dileği ile..

İsmail 1.283 Okunma

Cevaplar

  • İsmail06 Kasım 2013

    Ben hala Vodafone internete giremiyorum, vodafone'un yaptığı açıklama doğru değil, paket bakiyelerime bakıldığında "AYLIK Net 500 MB data paketi"nin tamamı duruyor ve halen giriş yapamıyorum, bana nasıl bir yol izleyeciğimi söylerseniz sevinirim.. Saygılar, İsmail KORKMAZ

  • Vodafone Temsilcisi06 Kasım 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, hattınıza tanımlı AYLIK Net 500 MB data paketi bulunmaktadır. Bu paket üzerinden 518.373 MB kullanım yapılmıs olmasından dolayı hızı düşmüştür. Bu nedenle yapılan baglantılar yavaş olmaktadır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi06 Kasım 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön