19 Şubat 2013

Vodafone Hattımız Bir Türlü Kapatılmadı!

15.12.2012 tarihinde eşimin kullandığı ve anneme ait olan hattı kapatmak amacı ile annem ile birlikte Esfone Ticaret(Espark Avm/Eskişehir)'e başvurduk.Fatura dönemi geçtiği için hem geçmiş ayın faturasını (7 kas-6 ara 2012) hemde bir sonraki ay (7 aralık 2012-6 ocak 2013) çıkacak faturayı ödememiz gerektiği söylendi kabul ettik ve işlemleri yaptırdık.Fakat hattımız bir türlü kapanmadı.Bu arada iki faturayı da ödedik.

Defalarca çağrı merkezini aradık.Her seferinde isteğimizin alındığını hattın kapanacağı söylendi.Böylece bir fatura dönemi daha geçti ve şimdi Vodafone tarafımıza üçüncü bir fatura daha gönderdi.Çağrı merkezini aradığımızda: "haklısınız ama elimizden bir şey gelmez" gibi cevaplar alıyoruz.

Can 74 Okunma

Cevaplar

 • Can27 Şubat 2013

  Haksız yere düzenlenen fatura son ödeme tarihi olan 25.02.2013 tarihine kadar iptal edilmedi ve biz faturayı icra takibi başlatılmaması için ödemek zorunda kaldık. 1998 yılından bugüne kadar aynı numara ile vodafone (İlk yıllarda TELSİM) üyesiyim. Temmuz 2013 tarihine kadar taahadüm var. Taahhüdümün sona erdiği ilk gün numaramı başka bir GSM şirketine taşıyacağım. Yazıklar olsun.!!!

 • Can23 Şubat 2013

  Hat kapanmis olmakla birlikte haksiz yere duzenlenen fatura halen iptal edilmemis gorunuyor. Bugun vodafone shoptan kontrol ettim. Bu sebeple; "Hattiniza tanimli tarifenizin toplu sure ucretine mudahale edildigi bilgisini paylasmak isteriz" ifadesinin anlamini cozemedim.

 • Vodafone Temsilcisi20 Şubat 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Hattınızda tanımlı tarifenizin toplu süre ücretine müdahale edildiği bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • Vodafone Temsilcisi19 Şubat 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön