26 Kasım 2014

Vodafone Hattımın Kesilmesi!

Benim şikayetim Vodafone firmasına 19/02/2014 tarihinde numaramı taşıma gafletine düştüm. Numarayı taşıdıktan 3 ay sonra evrak eksik diye hattımı kestiler firmayı aradığımda ben evrak vermezsem nasıl aboneniz olacağımı sorduğumda klasik ben bilmem lafları daha sonra hattımı 5 ay sonra yine evrak eksikliği nedeniyle kestiler.


Birde bu arada bana bir fatura cayma bedeli diye utanmadan yine hattım kesildi daha sonra hattım açıldı. 21/11/2014 tarihinden bu yana hala evrak eksikliği nedeniyle hattım yine kesik başvurmadığım yer kalmadı sonuç yok. Bu arada eksik dedikleri evrakı 4 kere verdim bayiye sorduğumda bana kargo fişini teslim alanı gösteriyor ama firma açmamak da direniyor.

Ziya 128 Okunma

Cevaplar

  • Ziya30 Aralık 2014

    Cevap diye yazdıkları klasık şey çözüm yok insanları kandırıyorlar fatura itirazımı 15 gün oldu halen yanıt vermediler

  • Vodafone Temsilcisi13 Aralık 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 13.12.2014 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi26 Kasım 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön