14 Şubat 2013

Vodafone Hattımı Taşıyıp Hiç Kullanmamama Rağmen Eski Operatörüm Tam Ücret Kesti!

Eski operatörüm olan vodafone de faturalı hattım vardı. Turkcell'den aradılar ve tarifemin bittiğini haber verdiler. 500 dakika + 5tl ye 500 dakika tarifemin bittiğini bilmiyordum. Araştırdım ve aralık 2012 de ayın 6 sında kampanyamın bittiğini söylediler.


Bende hattımı faturasız vodafone a çevireyim dedim beni bir telefona yönlendirdiler buradan (vodafone dükkanı) bu işlemi yapamayız dediler. Bende avea dükkanına gittim ve hattımı faturasız Avea ya çevirdim. 3 ila 6 gün içerisinde geçer dediler.


Öyle bir zamana denk getirdiler ki - ANLAŞMALI DÖVÜŞ - ayın 7 sinde sabah 7 de hattım Avea oldu. Gece 12 den sabah 7 ye kadar ben Vodafone lu olduğum için benden full ücret ALDILAR ŞİKAYETÇİYİM!

Kadir 26 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi18 Şubat 2013

    Sayın K**** İ*** Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili geçiş işleminin 3 ile 6 gün arasında yapılacağı bilgisinin verilmiş olduğu ve talebinize yönelik işlem sağlandığını belirtmek isteriz.Bu bağlamda ücretlendirilmenizde sorun bulunmadığı ve faturanıza müdahale edilemeyeceği bilgisini aktarmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi14 Şubat 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön