20 Eylül 2013

Vodafone Hattımı Taşımama Rağmen Fatura Yansıttı!

Vodafone hattına 2 yıllık taahhütle abonelik başlatmıştım.Bu iki yıl içinde yeterince pişman oldum. Üst üste iki ay toplam 711 TL tura çıkarılmıştı, hem de hiç konuşmadığım halde! Hatalarını kabul ettiler, param iade edildi ama o da bin bir zahmetle. Faks çalışmadı niyeyse.Sonunda iki yıl bitti ve bende başka bir operatöre geçiş yaptım. Ancak Vodafone haksızlık yapmaktan vazgeçmiyor.


Ağustos ayının 17'sinde işlemler bitmiş diyerek 16 Ağustos-15 Eylül Faturası olarak 30 TL istiyorlar. Hem işlemleri uzat hem de 1 gün bile geçtiğinde fatura kesilir deyiver.Konuyu yine BTK'ya ve Tüketici Mahkemesine götüreceğim.Nasıl bir firma olduklarını anladık.

Gökhan 44 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi23 Eylül 2013

    Sayın G***** K***** 0536790**** numaralı hattınız ile ilgili yapılan kontrollerde her ayın 15. günü fatura kesim tarihiniz olduğu görülmektedir.Numara taşıma işleminiz 17.08.2013 tarihinde gerçekleşmiştir.Bu bağlamda 15.08.2013 ile 17.08.2013 tarihlerini kapsayan son faturanızın tarafınıza yansıdığı görülmektedir. Tarife esesları kısmında ''Dönem içerisinde yapılan iptal işlemi veya başka bir anlık pakete geçmesi durumunda abone toplu süre ücretininin tamamını öder'' bilgisinin yer aldığını paylaşmak isteriz. Bu bağlamda ücretlendirilmenizde sorun tespit edilmediği ve tarafımızca müdahalesinin sağlanamayacağı bilgisini paylaşmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi20 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön