02 Mayıs 2013

Vodafone Hattımı Taşıdım Ama Hiç Memnun Değilim!

Bundan 2 ay önce Vodafone a geçtim 2 aydır da her gün sıkıntılı geçiyor.Her yöne 500 dk 5000 sms diye geçirdiler ilk ay sms verilmedi müşteri hizmetleri ile görüştüm memnuniyet garantisinde ilk ay 5000 sms verdiler. . 2 ay bu kampanyadan yararlanmayacağımı söylediler sadece 500 dk verdiler bu ayda "komple özgür" paketine geçeyim bari dedim onun içinde ilk ay kayıt yapmam gerekiyormuş. Ya kampanyalar hakkında daha iyi bilgi verin yada milleti mağdur etmeyin. . bize imzalattığınız o kağıtların altlarında ki ufak yazılı sözler ile hukuksal açıdan haklı olabilirsiniz ama müşteri kaybını önleyemezsiniz. Çevremdeki herkese hattınız hakkında olumsuz düşüncelerimi bildirdim.

Fatih 236 Okunma

Cevaplar

  • Fatih03 Mayıs 2013

    Sanırım siz beni YİNE tam anlamadınız " sizde bana göre hangi kampanya var beni bilgilendirin" diye mesaj attıgımı hatırlamıyorum.. ben 2(bu ay ile 3) aydır magduriyeti mi anlatmaya çalısıyorum.. bir ay dakika verdiniz bi ay sms vermediniz..şimdide dalga geçer gibi şu kampanyalarımız var diyorsunuz.. ben hattımı degiştirirken bana söz verilen kampanyadan yararlanmak istiyorum ayrıca ben öğrenciyim öyle faturalı hat gibi 35 tlik kampanyaları kullanamıyorum.. ya sorunuma çare bulun yada hattımı değiştirerek çevremdeki tüm üniversite arkadaşlarıma vodafoneyi kötüleyeceğim..

  • Vodafone Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Vodafone olarak abonelerimize sunmuş olduğumuz birçok kampanya ve tarifemizin bulunduğunu bildirmek isteriz. Cep telefonu kullanım alışkanlığız, yaş grubunuz, mesleki durmunuza göre farklı avantajlar sağlayan çeşitli tarifelerimize ekteki linkler aracılığı ile ulaşabilirsiniz. http://www.vodafone.com.tr/Tarifeler/tarifeler.faturali.php http://www.vodafone.com.tr/Tarifeler/tarifeler.onodemeli.php http://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/kampanyalar.home.php Kampanyalarımız ve sunduğumuz servisler ile ilgili detaylı web sitemiz (www.vodafone.com.tr) üzerinden ulaşabilirsiniz. Herhangi bir kampanyamız, servisimiz yada tarifemiz ile ilgili bilgi talep etmeniz durumunda, bilgi almak istediginiz kampanya, servis, tarife ismini tarafımıza iletmeniz halinde gerekli bilgilendirmenin yapılacağını bildirmek isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön