12 Şubat 2014 #2289762

Vodafone Hattımı Taşıdıktan Sonra Ekstra Fatura Çıktı!

Vodafone'da 29 tl sabit ücretli bir tarifem varken daha avantajlı olduğu için ve Vodafone bayilerinin tutumundan rahatsız olduğum için hattımı taşıdım ancak daha sonra Vodafone'dan gelen son faturamda telsiz ücreti adında 42 tl fazladan isteniyor,yani 42+29 71 tl insanlar bu paraları kolay kazanmıyor.


Yani müşteriyi tutamıyorsunuz ve başka bir operatörü tercih ediyor diye mi bu yapılıyor? İnsanları yanıltıp mecburen ödeyecek diye bilgisi dışında ekstra ücret çıkaramazsınız.
Ben bu anlamsız parayı ödemek istemiyorum. Böyle bir durum söz konusu ise neden geçiş esnasında açıklama yapılmıyor.


Yorumum dikkate alınırsa sevinirim aksi takdirde Vodafone kullanan tüm yakınlarımı ve dostlarımı uyararak hatlarının iptali veya geçişi için elimden geleni yapacağım.

Önder 103 Okunma

Cevaplar

  • Önder'in Teşekkür Mesajı16 Şubat 2014

    Geri dönüş ve gerekli açıklama yapıldı.

  • Vodafone Temsilcisi14 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 13.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi12 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön