27 Ağustos 2013 #1978908

Vodafone Hattımı Kısıtlayıp Beni Mağdur Ediyor!

Faturam otomatik ödemede olduğu halde Vodafone 2 seferdir hattımı kısıtlayarak beni mağdur etmiştir. Müşteri hizmetlerini aradığımda "bankayla görüşün" dedi. Bankayı aradım "bizimle ilgisi yok" dedi olan bana oldu. 1 hafta telefonum görüşmeye kapatıldı ve bana faturamın ödenmediği ile ilgili ne bir mesaj ne bir uyarı tak diye kesmişler. Yok böyle bir mağduriyet. Vodafone gibi bir şirket müşterisini böyle zor durumda bıraksın.

Yeter 21 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi11 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden kontroller sağlandığında, otomatik ödeme işlemi sırasında hata alındığı ve " hesap bulunamadı" bilgisi verildiği beliritilmiştir. Konu ilgili olarak talimatınızın bulunduğu banka ile görüşmenizi öneririz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön