29 Ocak 2015

Vodafone Hattımı Kısıtladı!

Vodafone'dan Red Classic tarifesinde hat aldım fakat hattım açıldıktan 2 ay sonra faturalarımı düzenli ödememe rağmen hattımı kullanıma kısıtladı, borcum olmamasına rağmen kısıtlamayı kaldırmadı. Bende defalarca müşteri temsilcilerini aradım ama sonuç hep aynı genel müdürlükten kısıtladılar denildi. Bir netice alamayınca hattımı Vodafone abone merkezinden iptal ettirdim, hattım iptal olmasına rağmen kabarık faturalar gelmekte. Hem hattımı benim bilgim olmadan kapattı hem de kabarık faturalar göndermeye devam ediyor.

Cemil 385 Okunma

Cevaplar

  • Cemil13 Şubat 2015

    Günler geçmesine rağmen hala sorunum çözülmedi haksız yere taahhüdümün tek Taraflı iptal edip beni ağır faturalar ödemeye mahkum ettiniz ve beni hiç aramadınız şimdi yasal haklarımı sonuna kadar kullanıp size açılması gereken ne kadar dava varsa başta tazminat Davası olmak üzeri hepsini açacağım Hakkımı kimseye yedirmedim sizede yedirmem. Teşekkürler

  • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2015

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz talep/şikayetiniz için bize Vodafone hatlarından direkt 542 , diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşmanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi29 Ocak 2015

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön